Psychoterapia OnLine – ciekawa alternatywa

Psychoterapia OnLine – ciekawa alternatywa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W ostatnich latach pojawiło się wiele stron oferujących pomoc psychologiczną przez Internet. Psychoterapia Online może być równie skuteczna jak klasyczna wizyta u psychologa, w innych może nie być wystarczająca i wtedy osoba, która potrzebuje pomocy powinna zostać poinformowana, że najlepszym wyjściem dla niej jest bezpośrednia, osobista wizyta u wykwalifikowanego specjalisty (na przykład: Psycholog Kraków).
Taki kontakt pomiędzy Klientem i Psychologiem może mieć charakter jedno lub kilkurazowy i polega na udzielaniu pomocy psychologicznej klientowi w zakresie zdrowia psychicznego lub wsparcia emocjonalnego. Usługi typu “Psycholog Online” są z reguły płatne i są z wielu względów dobrą alternatywą dla klasycznej psychoterapii ponieważ często ludzie wolą po prostu pisać niż mówić. Taka pomoc nie wymaga wychodzenia z domu dlatego osoba taka może oszczędzić wysiłek i czas zapewniając poczucie bezpieczeństwa.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Chrapanie leczenie

    Każdy z nas wie, czym jest chrapanie, i co ciekawe – każdy z nas chrapie, choć nie wszyscy sobie to uświadamiamy. Przeważnie nasze własne chrapanie nie budzi nas ze snu. Jednak co ciekawe, podczas chrapania może nam się przytrafić chwilowe niedotlenienie mózgu, gdyż nasz układ oddechowy nie funkcjonuje wtedy prawidłowo i na jakiś czas wstrzymuje…

    Read more

Kategorie