Pieczenie w miejscach intymnych

Pieczenie w miejscach intymnych
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Pieczenie w miejscach intymnych (6)Jak pokazują ostatnie badania, Polacy zbyt często ignorują niepokojące objawy które wysyła im ich organizm. Tyczy się to najróżniejszych dolegliwości, we wszystkich częściach ciała. Swędzenie, ból czy pieczenie w miejscach intymnych to z pewnością jedne z najbardziej problematycznych symptomów, z którymi niewiele osób decyduje się coś zrobić. Niesłusznie, bo świadczyć one mogą o wielu poważnych infekcjach.
Ich przyczyn jest co nie miara – najczęściej są to zakażenia bakteryjne, zapalenia pochwy, dolegliwości grzybiczne spowodowane kontaktem miejsc intymnych z różnego rodzaju bakteriami, zazwyczaj na skutek odbytych kontaktów płciowych lub braku zachowania wystarczającej higieny, na przykład na basenie. Zdarza się jednak, że występują same z siebie, na skutek pewnych niedoborów w organizmie. Idealną porą dla rozwoju grzybów czy bakterii jest lato, ponieważ rozwojowi mikroorganizmów bardzo sprzyjają panujące wtedy wysokie temperatury.
Co więc robić, kiedy poczujemy swędzenie lub pieczenie w miejscach intymnych? Bez wątpienia należy zgłosić się do najbliższego lekarza lub ginekologa. On oceni, jakie leki będą odpowiednie na naszą dolegliwość. Pamiętajmy, że na ogół łatwo jest wyleczyć takie problemy – niebezpieczne staną się dopiero wtedy, gdy całkowicie je zignorujemy.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Zdrowie na wagę złota

    „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Ten cytat z Jana Kochanowskiego przypomina nam się zawsze, gdy z naszym zdrowiem zaczyna być nie najlepiej. Nic to, jeśli łapiemy przeziębienie. To można jeszcze zwalczyć samemu. Gorzej gdy to już poważna grypa. Wtedy musi nam pomóc medycyna. To jeszcze taka prosta, najprostsza medycyna….

    Read more

Kategorie