Nefrolog Kraków

Nefrolog Kraków
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

nefrolog-krakow-2Jeżeli poszukujesz specjalisty w nefrologii to dobrze trafiłeś – Nefrolog Kraków. Nefrologia to dziedzina naukowa w medycynie, która zajmuje się schorzeniami nerek. Jest specjalnością internistyczną, co oznacza, że nie zalicza się do inwazyjnych zabiegów. Do chorób nerek zalicza się takie schorzenia jak zapalenie czy kamica nerek.
Każdy kto zauważy u siebie niepokojące objawy takie jak: częstomocz, nykturię (oddawanie moczu w nocy), opuchnięcie rąk, stóp lub kostek, obrzęk wokół oczu, wyższe niż zwykle ciśnienie krwi, pieczenie podczas oddawania moczu, bolesność poniżej żeber w czasie ruchu oraz gdy jego mocz stał się krwisty lub dużo ciemniejszy niż zwykle, mętny lub o zapachu amoniaku powinien natychmiastowo skontaktować się z nefrolog Kraków w celu zdiagnozowania schorzenia.
Należy pamiętać, że każde choćby najmniejsze schorzenie, błacho wyglądające może w przyszłości prowadzić do poważnych skutków.
Dlatego nie zwlekaj, jeśli zauważysz u siebie objawy świadczące o schorzeniu nerek, zgłoś się do Nefrolog Kraków.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Psychologia, a medycyna

    Na zdrowie, czyli poczucie dobrostanu składa się czynnik fizyczny oraz psychiczny. Medycyna już od dawna wie, że obie sfery mają na siebie ogromny wpływ. Ciało i psychika- jedno nie może istnieć bez drugiego. Gdy jedna strona szwankuje, druga także zaczyna niedomagać. Jakie dowody ma na to współczesna medycyna? Istnieje wiele przykładów wpływu psychiki na choroby…

    Read more

Kategorie