Jak walczyć z przeziębieniem?

Jak walczyć z przeziębieniem?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (13)Jest problemem bardzo częstym, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Choć wielu z nas zwykło tę chorobę ignorować, przeziębienie wymaga skutecznego leczenia. W jaki sposób w walce z tym problemem może nam pomóc współczesna medycyna?

Leków na przeziębienie jest coraz więcej. Znane są doskonale suplementy diety i zestawy witamin, których głównym celem jest wspieranie naszej odporności. Cynk i witamina C zajmują tu ważną rolę, zatem to z nimi w takich produktach medycznych spotykać będziemy się najczęściej. Można też skorzystać z tych leków, które pomagają w walce z bólem głowy oraz ze środków zwalczających gorączkę. Wsparciem dla tradycyjnych leków mogą się okazać te środki, z których od lat tak chętnie korzystają miłośnicy medycyny naturalnej. Takie zioła, jak szałwia czy lipa, mogą skutecznie pomagać w walce z przeziębieniem i łagodzić przykre dolegliwości związane z tą chorobą. Warto pamiętać i o cebuli, i o czosnku-naturalnych antybiotykach, które rewelacyjnie sprawdzają się w walce z wirusami i bakteriami.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

1 Comment

  • balon na odchudzanie

    piątek, Marzec 4th, 2016 at 16:37

    Spodobał mi się ten portal interentowy.

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Istnieją dwa rodzaje lekarzy znających się na skórze: ogólny i kosmetyczny, a dobór właściwego jest kluczowy do odpowiedniego rozwiązywania problemów. Można go znaleźć tutaj http://dermatolog-krakow.pl, ale jeśli jesteś z innej części polski przydadzą ci się też poniższe wskazówki. Poznaj typy. Ogólny dermatolog-krakow.pl będzie leczyć wysypki, trądzik i trądzik różowaty. Bada skórę, aby sprawdzić, w jakim…

    Read more

Kategorie